| FuckSchool a întrebat:

Heiaa. Vreau sa imi cumpar un laptop dar sa fie ceva bun. Cam ce marci de laptopuri mi-ati recomanda sa cumpar. Voi ce ati alege dintre o tableta si un laptop? Nu ma pot decide.

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu e cea mai buna idee sa iti fixezi un anumit brand. Mai bine te orientezi pe piata, si alegi dupa buget ce ti se potriveste. Nu trebuie sa mergi pe ideea ca: nu iau "x" ca nu e firma "w".

| BiuL a răspuns:

Sony vayo.

| Me2 a răspuns:

Laptopul nu se ia dupa brand/firma sau ce o mai fi, se ia dupa buget si specificatii
Ce buget ai?
La ce il vei folosi?(jocuri, net...)
Raspunde la intrebariile de mai sus si te ajut eu.

| FuckSchool explică (pentru Me2):

Paii in jur de 18-22 mil.

| Me2 a răspuns (pentru FuckSchool):

Cu 2.100 lei cumperi acest laptop, cu care te vei juca orice joc pe med-high, chiar si ultra pe rezolutia nativa
http://www.pcgarage.ro/......2gb-brown/

| FuckSchool explică (pentru Me2):

Merci mult pentru ajutor ^^

| John1973 a răspuns:

Uite aici un laptop bun http://bit.ly/1r4WEwd

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

E ceva complet diferit, ce faci pe tableta nu faci pe laptop si invers, laptopuri sunt bune cele de la HP, PocketBell, Samsung, Thosiba, Philiphs, Apple
Tblete sunt cele mai bune de la Samsuns si Apple, e alegerea ta...big grin

| Cameleonnn a răspuns:

Aş alege laptopul. Mărcile care le recomand cu căldură: Asus, Dell, Hp şi Lenuovo. Să nu-ţi iei Toshiba, Samsung, sau altele.