| Reb_Reby_1997 a întrebat:

Heii,am nevoie de putin ajutor,am primit un link pe facebook,mesaj,si m'i s-a accesat singur,fara sa fac nimic,iar acum linkul acela se trimite singur,prin mesaj, la toata lista mea de prieteni.Iar eu mi-am dezactivat facebook'ul, se mai poate trimite mesajul? S'au daca il reactivez..se mai trimite..Cum pot sa sterg acel virus! Va rog frumos, repede! Funaa!

Răspuns Câştigător
| biosh97 a răspuns:

Incearca sa il reactivezi. S-ar putea sa nu mai trimita. Daca totusi se trimite, iti sugerez sa iti faci un nou cont de facebook.
Nu uita sa dai "scan" si computer-ului tau. Virusii nu stau doar pe internet!
Succes si sper sa nu mai existe probleme big grin

| Reb_Reby_1997 explică (pentru biosh97):

Uaiii multumescc maxim de mult! L-am reactivat, nu se mai trimite nimic, si am dat si un "scan" computer-ului big grin! ..Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

S-a accesat singur? Asa, prin magie, nu? Tu nu ai dat nici un click, nimic, nu ai nici o vina. Ce rele e calculatoarele astea...

Incearca Spybot: http://www.safer-networking.org/

| CrinaCorban a răspuns:

Am primit si eu asa niste link-uri dar nu mi s-au accesat singure. Cat despre trimis nu mi-a zis nimeni ca a primit ceva de la mine... deci nu stiu cum sa te ajut