| TicTacTic a întrebat:

am nevoie de un raspuns repede va rog. Mi-a trimis cineva pe facebook un videoclip si de fapt sunt virusi..si eu nu stiam si am apasat pe el..si acum mi se trimite chestia aia la toti din lista. Cum scap de asta? sad Fundă!

Răspuns Câştigător
| Ritsuko a răspuns:

Reinstalezi windows-ul, nu cred ca ai alta scapare.A luat o prietena un virus care tot publica lucruri si lumea o intreba cum de e non-stop pe Facebook, a ajuns sa faca asta.

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns (pentru Ritsuko):

Ar trebui sa isi stearga si contul de facebook.

2 răspunsuri:
| TicTacTic explică:

Scuzati categoria :3