| DeeDee28 a întrebat:

Am nevoie de ajutor repede sad Azi mi-a trimis cineva un link pe mess si eu am crezut ca e un link de la o poza, asa ca l-am deschis... de fapt era un virus crying acum de fiecare data cand intru pe mess imi trimite acel link la toata lista si nu stiu ce sa fac sa scap de el...as vrea sa intru pe mess, dar mi-e rusine pentru ca se mai trm inca o data link-ul si nu vreau sa pateasca si ceilalti ce am patit eu. Ce pot sa fac sa nu se mai trimita link-ul?

3 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Am auzit si eu:D.
http://www.tpu.ro/......i-alegeti/
Poate te ajuta asta.Adevarul e ca ar trebui sa-i multumim lui Raul ca ne-a dat o posibila solutie;).

Bafta.

| M' a răspuns:

reinstaleaza windowsu si scapi

| dyannee a răspuns:

L-am avut si eu! dispare singur, serios, la mine a disparut si nu il mai am thinking, ciudat, dar cica daca vrei sa scapi de el apesi ctrl alt delete, iti apare task manager si stergi
C:\Windows\mds.sys
C:\Windows\mdt.sys
C:\Windows\winbrd.jpg
C:\Windows\infocard. exe
Dar eu te sfatuiesc sa astepti, caci e inofensiv, mai putin lumea, care se va intoarce impotriva ta ca le dai virusi, da u n-ai nicio vina, daca el se trimite... ce sa-i faci? Ai rabdare!;-)