| Aleluuuia a întrebat:

Heii! Am o intrebare, pe Windows XP, cum fac sa intru ca administrator intr-un program/joc? Adica, stiu, dau run as. administrator dar eu cand am instalat windows-ul nu am pus nici-o parola dar cere parola thinking Cum fac sa bag parola pe Administrator?. dar sa nu fie parola de-aia de cand intru-n pc sa-mi ceara pw ca sa intru happy. FUNDA!

3 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Cam asa se pune parola pe administrator:
http://www.tutorialepc.ro/......ows-7.html

| Aleluuuia explică (pentru jabiilord):

Dar, daca pun pe Administrator o sa-mi apara cand deschid PC de-aia de-mi cere parola sa intru pe Calculator? happy

| jabiilord a răspuns:

Daca ai alt user cu o alt nume, atunci nu o sa iti apara.