| cυρcαкє a întrebat:

Heii :* Am si eu o intrebare legata de messenger (11). Recent mi-am schimbat informatiile de contact (numele), si vreau sa vada toti noul nume. Se poate trimite numele, fara sa le trimit noile informatii de contact pe rand? Am multi in lista, si ar dura mult...
Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Asa http://i.imgur.com/r6Ka1.png Si mai era o parte in care dadeai Finish la care nu i-am mai facut pentru sc. E ca un fel de mass faza e ca trebuie sa dea si ei ok si alte chesti din astea si nu poti sa verifici daca au facut-o decat intreband.

1 răspuns:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Nu..nu se poate din cate stiu eu happy