| StefanAtreides a întrebat:

Mi-am schimbat numele (nu ID-ul) pe Messenger, prin "My Contact Details". Am vazut ca de acum fiecare persoana pe care o voi adauga ma va vedea cu noul nume.
Iar acum intreb: Cum reusesc sa ii fac si pe cei pe care ii aveam (inainte de schimbare) in lista mea sa ma vada cu noul nume (in lista lor)? --- Cam incalcita intrebarea laughing
Sunt sigur ca nu se schimba automat. Mi-a spus un prieten ca am acelasi nume in lista lui.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Dai send my contact details la fiecare, iar ei trebuie sa aleaga sa actualizeze numele tau.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa trimiti la toti din lista contact details-ul.

| TizZu15 a răspuns:

Nu merge sa vada si cei vechi, doar cei noi.