| AlinaAlinutzaDeea a întrebat:

Heii am si eu un telefon gt-e1050 si vreau sa imi pun parola la mesaje si mereu cand dau acolo imi zici mai intai sa scriu parola telefonului cum o aflu si eu?! Nu am avut deloc parola pe el...

4 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Parola initiala este formata din 123456 sau 000000 depinde de numarul maxim de cifre 4, 6...

| Spaz472 a răspuns:

Hey, incearca 1234 sau 0000

| AlinaAlinutzaDeea explică:

Nu merge deloc... zice intruna parola incorectastraight faceDar oricum va multumesc pentru ca m-ati ajutat

| Domnishoara18 a răspuns:

Dai la setari apoi la securitate o sa-ti scrie blocarea telefonului trebuie sa bifezi casuta apoi dai la schimbare parola sau orice iti apare si vei introduce noua parola [ la mine merge ] funda?