| KiTTtTtTtTtyYyYyY a întrebat:

HEELLPP! worried, Deci, am un telefon Samsung S5230 si cand vreau sa-i pun parola la mesaje, scriu parola, si`mi zice parola sim incorecta straight face Cum adica?! Ce trebuie` sa scriu acolo? Stiam ca trebuie scrisa parola pe care o doresc straight face Deci, explicati`mi va rog puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| ChocolateHeart a răspuns:

Pai trebuie sa iti pui aceeasi parola ca la telefon adica parola sim.happyca iti va cere aceeasi parola si cand vei deschide telefonul.

| KiTTtTtTtTtyYyYyY explică (pentru ChocolateHeart):

Pai,cand deschid telefonul nu`mi cere parola :d

| ChocolateHeart a răspuns (pentru KiTTtTtTtTtyYyYyY):

Nici cod pin nu-ti cere?

| KiTTtTtTtTtyYyYyY explică (pentru ChocolateHeart):

Nu, nu am PIN la el big grin

| blackanddwhite a răspuns:

Cred ca trebuie sa pui parola pe care o ai la codul pin.