| Hertea_Eddy_1996 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou.Are cineva sugestii? (Ecran mare, camere bune, nou)

Răspuns Câştigător
| andutzu2000 a răspuns:

Boss eu zic sa-ti iei lumia 535: ecran mare, camere bune, ieftin...winking

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Spune-ne bugetul pe care il ai ca sa iti putem da un raspuns pe masura.

| Crainstorm20 a răspuns:

Cumpara Samsung Galaxy s3 neo- ieftin sau Samshng galaxy s4 care costa dublu. Daca ai un buget mare porti cumpara s5. :-) funda? Oricum Samsung e de calitate, n-are lag, baterie f. buna, blitz de calitate, camera foto cea mai buna iti pot garanta.

| Jennny a răspuns:

HTC one m8

| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Depinde de buget. Daca imi spui bugetul as putea sa iti sugerez cateva telefoane.