| Oana14525384828583 a întrebat:

Heii! Cum as putea pune poze în videoclip? De exemplu, cineva se filmează şi spune ciocolata. În timpul în care el editează video-ul, în momentul ala pune o poza lângă fața lui cu ciocolata. Dacă aveți şi un tutorial mi-ar fi de folos. Sper ca at8 inteles.

1 răspuns:
| RoyDupuis a răspuns:

Cu programe de editare video, gen Sony Vegas Pro, Camtasia, Pinnacle Studio, Final Cut Pro, Adobe Premiere Pro, ScreenFlow, Adobe Premiere Elements, Basic Video Editing Programs, Windows Movie Maker, Wondershare Video Editor...
pentru videotutoriale cauta pe YouTube numele programului + videotutorial.