| anonim_4396 a întrebat:

Heii big hug . Am facut un filmuletz` cu windows movie maker . si vreau sa` il pun pe hi5 . Si nu stiu cum .Imi puteti spune . va rog ? . ms :* funditza` winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti un cont rapid pe youtube, posteaza filmuletu apoi intra pe mixpod.com, fa-ti cont si ai sa ai search pe youtube, scrii cum se cheama filmuletu, iti apare, il bagi intr-un playlist, alegi design-ul si in cateva min gata!

1 răspuns:
| Bacteriuță a răspuns:

Cred ca nu ai cum sa-l pui pe hi5 decat dupa ce il pui pe youtube happy.