| UnicornsAreLove a întrebat:

Hey TPU! Am facut un filmuletz cu windows movie maker! Am vrut sa il bag pe youtube. L-am bagat dar nimeni nu poate sa vada pentru ca spune ca e protejat de UMG sau UNG cum se scria.Nu e copiat nu e nimic! E facut de mine cu poze de pe un joc! Iar pozele sunt facute de mine! Ma puteti ajuta? MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ia melodia din clip ->modifica-i numele ->si apoi baga din nou melodia in videoclip->salveaza videoclipul cu noua melodia si apoi incarca-l pe youtube! Poti sa stergi acel videoclip de pe youtube!
Bafta!

| UnicornsAreLove explică (pentru neluL):

Ok dar cum il sterg

| neluL a răspuns (pentru UnicornsAreLove):

YOUTUBE - Cum stergi un videoclip - intra pe youtube http://www.youtube.com/ si logheaza-te (o sa apara nickname-ul tau in dreapta sus) apoi da clik pe numele tau ->''videoclipuri''->aici iti apar videoclipurile tale cu o casuta mica in dreptul fiecaruia. bifezi casuta din dreptul videoclipului care vrei sa il stergi si apoi deasupra lor ai->ACTIUNI ->click pe actiuni->click pe ''stergeti'' si ai sters videoclipul
Vezi foto: http://i.imgur.com/D2LMu.jpg

| UnicornsAreLove explică (pentru neluL):

Multumescbig grin