| Rusu_Alexandru_1980 a întrebat:

Salut.Cand vreau sa deschid laptopul si dupa ce pun parola imi apare Preparing Windows dupa se incarca vreo 10 minute si imi apare o eroare RunDLL There was a problem starting C:/program files (86)/Adobe/reader11.0/aiodlite.dll the specifed module could not be found. iar in stanga sus "personalized settings, setting up personalized, setting for Adobe reader user settings".
Cand apas ok la eroare imi apare o imagine neagra si nu se intampla nimic.Am windows 10.

Răspuns Câştigător
| Daniel2836 a răspuns:

Da oricum Windows 10 e în BETA și are câteva erori (bug-uri) du-te la cineva specilizat să-l restrteze sau să-l activeze
(p.s. Știu informatică foarte bine)

1 răspuns:
| darkdragon a răspuns:

Probabil e corupt, trebuie sa instalezi din nou windows, incearca sa intri in safe mode.