| Tzigared a întrebat:

Salut la toti. De 1 sapt mi-am reinstalat windows 7, dar acum vad ca nu pot sa deschid nicio imagine de pe desktop..programu cu care le deschid este windows photo viewer dar imi da o eroare cand le deschid :RunDDL:There was a problem starting C:\Program Files(86x)\Windows Photo Viewer\Photo Viewer.dll

The specified module could not be found.

Dar mai nou nu stiu ce am facut...dar cand dau dublu click pe img (care am uitat sa mentionez, e in format jpg) nu se deschide deloc, si nu imi da nicio eroare, adica:dublu click pe ea, lucreaza 1 sec dupa care nu se int nimicstraight face

Daca stiti, pls ajutati-ma

Dau funda Multumesc

3 răspunsuri:
| EVAL a răspuns:

Start -> run (sau WINDOWS+r) -> cmd -> baga comanda asta si apasa enter:
sfc /scannow

| Tzigared explică (pentru EVAL):

Imi zice ca nu exista comanda...

| EVAL a răspuns:

...lasi sa scaneze complet apoi deschizi poza.