| BlackMan24 a întrebat:

Heii...puteti sa imi spuneti cum deblochez iphone 4s mi-am uitat parola si daca puteti sa imi spuneti cum sa fac sa il deblochez plz

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

ICloud cu find my iphone ai avut pe el? Daca da din contul icloud. Daca nu trebuie introdus in recovery mode.

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Nu ai cum sa il mai deblochezi, doar resetare cu pierderea datelor de pe el.

| BlackMan24 explică (pentru mont):

Si cum ii dau resetare?

| mont a răspuns (pentru BlackMan24):

ICloud cu find my iphone ai avut pe el? Daca da din contul icloud. Daca nu trebuie introdus in recovery mode.