| mihairobert19 a întrebat:

Heii salut am si eu un laptop Asus m51sn e stricata placa video...se vede in 6 ecrane pe display si sparta carcasa, puteti sa imi ziceti si mie un pret pentru restul componentelor.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Pe hard disc ți-aș da o bere ca daca laptop-ul a fost lovit sau scapat pe jos mai ales în timpul funcționării acestuia(ceea ce eu ca și cumpărător nu am de unde să știu) acesta mai mult ca sigur va avea bad-uri fizice pe el.
Dar așa ca piese de schimb undeva la 2-300 ron.Succes

| mihairobert19 explică (pentru DeyCj):

Nu a fost scapat placa video s-a stricat din cauza ca l.am fortat i.am bagat jocuri pe el care normal nu mergeau iar carcasa din cauza balamalelor s-a spart in spate unde se prindwinking