| Oliver24 a întrebat:

Am un ASUS X541U, cu Intel I5-7200U, Intel HD Graphics 620 si 4GB RAM, stiu ca e o rabla si nu prea are rost sa descriu si restul componentelor, as vrea sa stiu daca as putea sa ii schimb placa video, adica sa-i fac un upgrade, se poate la laptop-uri?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

NU! Nu se poate deoarece placa video si procesorul sunt sudate pe placa de baza! Trebuie sa schimbi cu placa de baza cu tot si te va costa aproape cat un laptop nou, deci nu merita!

| Oliver24 explică (pentru lpavel):

Multumesc, poate ca o sa-mi iau unul nou.

| lpavel a răspuns (pentru Oliver24):

N-ai pentru ce!