| SmackER a întrebat:

Heii!
Sunt din Buzau si m-ar interesa de unde pot cumpara niste memorie ram.(strada, magazinul)...si m-ar mai interesa niste preturi. Funda + votbig grin

Răspuns Câştigător
| boobo94 a răspuns:

Salut cel mai la indemana este o comanda online si poti accesa www.emag.ro

| SmackER explică (pentru boobo94):

Ms mult.Dar ma poti lamuri cum platesc si in cat timp imi livreaza comanda?big grin

| boobo94 a răspuns (pentru SmackER):

Comanda este livrata in 48 de ore de la data in care a fost solicitata comanda, iar plata se face la sosirea coletului care va fi trimis la domiciliu.