| maria1417 a întrebat:

Heii...tocmai mi-am schimbat abonamenul la net.Am prin Romtelecom, de la 2mb de viteza la 12 pe noul abonament.chiar azi pe 1 s-a modificat.problema e ca nu imi dau seama de ceva.cand dau sa ii fac un speedtest la net imi arata ca largimea de banda este 1, 64 mbps si conexiunea 1678, 9 mbps.si descarc de abia cu 200kb.e normal? care e diferenta dintre largimea de banda si conexiune?thinking

1 răspuns:
| stαcy a răspuns:

thinking
1. Depinde foarte mult de pe ce site downloadezi
2. Nu exista nici o diferenta intre largimea de banda si conexiune.