| BloomyxD a întrebat:

Heii, TPU! Aici am nevoie de oameni pricepuţi. De fiecare dată când descarc ceva ( joc sau program ), şi vreau să-l instalez zice aşa : "Windows nu a fost găsit " ' C/Documents and Settings/User/My Documents/ - şi numele fişierului - ' Verificaţi dacă aţi tastat corect numele, apoi încercaţi din nou. Pentru a căuta un fişier, faceşi click pe buntonul Start şi daţi Căutare "

Şi asta nu pricep! De ce nu mă lasă, când îl caut, nu îl găsesc şi nu pot să-l instalez. Ştie cineva de ce puppy dog eyes?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este virusat sistemul reinstaleaza-ti win.

| XtReMee a răspuns:

Cand stingi pcul cum il stingi normal sau din priza direct