| Denisuk123 a întrebat:

Heii...TPU... am o tableta Vonino Sirius si mi se tot blocheaza.ce are? ce pot sa fac sa nu se mai blocheze?sad

Răspuns Câştigător
| UnUtilizator a răspuns:

Tableta s-a supraincarcat cu multe aplicatii si jocuri.Dai un Format/Reinitializare/Resoftare si nu se v-a mai bloca happy.

5 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Resofteaza-l,, apoi vei vedea ca nu se mai bloceaza. Funda?

| Denisuk123 explică (pentru Joker11):

Ok!kissmerci da acum jumate de ora s-a blocat si nu se mai deblocheaza nu stiu ce are

| anonim_4396 a răspuns (pentru Denisuk123):

Si inca ceva, iti sugerez sa nu te apuci de capu tau sa faci, ce ti-am spus mai sus, cel mai bine lasi pe mana expertilor sa-ti Resofteze tableta big grin.

| JonnyOfficial a răspuns:

Un update sau mai stergi din aplicatii pentru ca are memorii ff mici d ram si alte chestiiwinking

| Girlea_Diana_1998 a răspuns:

Sunt oameni care se ocupa cu asa ceva poate iti vor ajuta.