| MaryBăă a întrebat:

Heii TPU...Am si eu nevoie de ajutor happy Nu ma pricep la instalat lucruri pe Computer sad Si din aceasta cauza sad Nu ma pricep sa instalez nici wirelles happy Ajutor! Am un LG kp 501 Cookie si am nevoie de net sad Daca puteti sa-mi explicati happy Pliss happy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de suport tehnic, cere ajutor celor de la rețea de telefonie.
Pa, pa.

| EuAli a răspuns:

Apesi pe fisier de instalaresi urmezi pasii

| MaryBăă explică (pentru EuAli):

Ce fisier? Despre ce vorbesti?

| SheWasHere a răspuns:

In primul rand, ai nevoie de un router wireless.
Instalarea acestuia este relativ complicata si daca nu cunosti macar la un nivel mediu acest domeniu tehnologic va fi practic imposibila.
Astfel, mai bine rogi pe cineva sa te ajute.
Succes.

| MaryBăă explică (pentru SheWasHere):

Buna SheWasHere....Multumesc...oricum happy