| KDily a întrebat:

Heii,TPU! Cine stie cum pot face sa am followeri? In curand voi avea 5000 de prieteni si as vrea sa imi apara si mie bara de follow pe profil.Va multumesc aniticipat!

4 răspunsuri:
| Alina49335 a răspuns:

Setari-->followers (asa activezi)

Dupa care ai cateva optiuni:

-ce pot vedea oamenii care iti dau follow;

-cine iti poate da follow;

Vezi atunci, e super simplu.

*P.S. Trebuie sa ai 18 ani impliniti.*

Succes:*

| KDily explică (pentru Alina49335):

Aaa,pai de aia nu-mi apare "follow" la setari, ca n-am 18 ani.Multumesc frumos! happy :*

| Alina49335 a răspuns (pentru KDily):

Iti poti schimba data de nastere de pe facebook si iti va aparea:*

| WalleWalls a răspuns:

Eu cautasem o persoana cu care nu aveam prieteni comuni si mi-a aparut o bara in care scria ceva de genul "Vrei sa fii urmarita..." si am dat pe bara aceea, am completat cateva setari si voila ^_^