| onlychengs a întrebat:

Heii, TPU! De aseara Google Chrome nu imi merge. Imi spune: "This webpage is not avabile!". Nu e ca si cum ar fi de la internet pentru ca Mozilla Firefox si Opera merg. Ce ar trebui sa fac?
P.S. : Prefer sa folosesc Chrome deoarece merge mai repede decat celelalte browsere.
P.P.S. : Dau fundita celui mai bun raspuns.
Multumesc! :***

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

P.S. Doar ti se pare ca merge mai repede decit celelalte, in special daca ai W7 sau W8, unde IE 11 e cam cel mai rapid in majoritatea situatiilor (departe de mine de a fi fan Microsoft, folosesc foarte rar IE, insa as fi prea ingust la cap sa nu recunosc ceea ce e demonstrat de j'de mii de teste).