| Incarcare a întrebat:

Heii TPU` m`a gandesc sa`mi cumpar un Vodafone Smart II. Am auzit de problema cu sonorul imi poate spune si mie cineva cum o pot rezolva? big grin

1 răspuns:
| alextongursmt2 a răspuns:

Salut si eu mi-am luat acest telefon si nu e vina nimanui cum au zis altii bun eu am auzit probleme de genul nu merge sonorul androidul e naspa nu vad nimic la lumina(la aceste probleme pot sa-ti dau rezolvarea big grin)dupa ce achizitionati acest telefon dati tipla jos si in fata si in spate(daca are in spate eu am avut)pentru ca tipla acestui telefon e constituita dintr-un material ce strica telefonul prin(magnetizeaza difuzorul, se umple ecranul de lipici dinacela de pe tipla si intra in ecran. Sper ca te-am ajutat