| AndreeaIsNoQueen a întrebat:

Heii TPU! Nu se mai poate da pe Facebook, block la pagini? sad pentru ca apare numai "raporteaza". Pentru ca am o pagina care ma injura si nu s-a intamplat nimic cand am raportat-o. Cum pot sa dau BLOCK?
P.S: Scuzati categoria, cred ca e gresita big grin

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cand iti trimite ceva pe pagina ta, atunci misti mouse-ul sus la dreapta la postarea facuta, iti apare un fel de sageata dai clic pe ea si, clic pe : Marcheaza stirea ca Spasm! Apoi te va intreba daca vrei sa opresti toate stirile de la acea pagina dai : blocheaza si nu iti va mai putea trimite niciodata nimic! Succes!

13 răspunsuri:
| CersetoruVesel a răspuns:

Nu cred ca mai poti da block dar nu mai baga in seama pagina sigur in spatele calculatorului acela e un copil de 10ani care nu are bun simt.

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru CersetoruVesel):

Pai cam asa si e. pun pariu ca sunt doar niste fetite d-alea de 10-11 ani. Am intalnit una care chiar m-a amenintat cu moartea doar pentru ca nu I-a convenit ca I-am zis sa nu-si mai puna semnatura pe niste poze ale unor personae care le stiu eu.

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru AndreeaIsNoQueen):

Dar nu de pe pagina asta. alea de pe pagina asta mi-au scris niste comentarii rautacioase si mi-au dat block.

| CersetoruVesel a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Imi tin minte copilaria si noi la 10 ani rupeam mingea si faceam tot felul de porstii nu stateam pe facebook si amenintam cu moartea sau nu mai stiu ce.Din spatele monitorului oricine e tare dar cand il vezi in fata ii e frica si sa te priveasca

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru CersetoruVesel):

Da,ai foarte mare dreptate. Eu nu aveam Facebook, messenger sau mai stiu eu ce cand aveam 10 ani, eram afara cu prietenii mei si ne jucam jocuri.Acum mai nou copiii au telefon de fite, pff ce telefon, iPhone 4s sau 5. Acum au si iubiti si iubite. A venit unul la mine ieri si mi-a zis "Il stii pe Ionut? Are 5 iubite de la clasa a V a!" si dupa aceea a continuat sa se bata cu prietenul lui. rolling on the floor lol am ramas cu fata laughing si mai ales ca avea o voce pitigaiata si eu nu-l cunosteam.

| CersetoruVesel a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

laughingam 12 ani si mi se spune ca sunt diferit dar mi cam frica de ce o sa ajunga unii copii

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru CersetoruVesel):

Ce chestie! si eu tot 12 ani am. rolling on the floor iti dai seama daca acum au facebook si d-astea, iti dai seama cand vor avea sa zicem 20 de ani? o sa se drogheze, etc unii chiar beau si fumeaza! matusa mea lucreaza la un bar numit October Fest si mi-a spus ca vin tot felul de pusti, chiar de 8 ani si cer bautura si fumeaza, de fata cu unii mai mari care n-au nicio treaba de ei, chiar iau si ei! Doamne! Oh God, why? sunt atat de pfff ca nici nu s-a inventat adjective pentru ce fel de copii sunt astia!

| CersetoruVesel a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Scoala mea e fix langa 3 baruri.
Vinerea asta din 17 copii am ramas 9 copii ca restul 8 s-au dus la bar ca nu aveau chef de ultimele 2 ore

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru CersetoruVesel):

Doamne fereste! Ar trebui sa nu ii serveasca!

| CersetoruVesel a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Lor le place ca fac bani

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru CersetoruVesel):

Exact laughing

| REDNEK a răspuns:

Dami linkul paginii ca o pun eu la punct.
Nu glumesc.

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru REDNEK):

Http://www.facebook.com/pages/For-Girls/380450315374790?fref=ts
si sunt niste mincinoase care fac concursuri false si zic, ca cica primesti nu stiu cate iPhone-uri!