| Oanaand a întrebat:

Heii TPU! Vreau sa fac o reprezentare powerpoint dar nu stiu cum... Va rog sa imi spuneti de la cel mai neimportant lucru pana la cel important. Funda +voturi la toate raspunsurile!

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Prima data scrii numele, clasa, titlul. Apoi adaugi ideile insotite de imagini.

| Fenyx a răspuns:

Prima si prima data, incepi cu :
Numele celui care face prezentarea!
Clasa!
Titlu, despre ce e Prezentarea!
Apoi, incepi, sa pui titlu respectiv, si pui ideiile cele mai importante!
Deci nu e mult de lucru, daca te pricepi!
winking!

| Oanaand explică (pentru Fenyx):

Da...mersi dar eu vreau sa stiu programul... adica ce program, cum? Descarc powerpoint?
Cum fac ca sa intru pe acel "fisier"...