| KiddoBa a întrebat:

Heii! Va rog sa imi spuneti si mie de ce imi apare la notificari cand e ziua unor anumiti prieteni sau cand cineva "s-a logodit". pentru ca eu nu ii am la prieteni apropiati. asta inseamna ca ma au ei?

4 răspunsuri:
| IceBil a răspuns:

Acele notificari apar pentru toti prietenii din lista ta, nu numai pentru cei apropiati tie.

| KiddoBa explică (pentru IceBil):

Ba nu apare pentru toti prietenii, apare doar la anumiti prieteni thinking

| IceBil a răspuns (pentru KiddoBa):

Da, la cei care au ales sa faca publica data lor de nastere sau acel eveniment din viata lor. Pot selecta sa se afiseze numai intr-o anumita lista sau public.

| GTAgamer a răspuns:

Acele notificari trebuie sa apara tuturor prietenilor pe care ii ai deoarece sunt niste lucruri importante in viata tuturor si trebuie impartasite.