| Mariuka23 a întrebat:

Heii, vreo sugestie de laptop? Parintii mi-au promis unul nou de ziua mea dar nu stiu ce sa aleg. As prefera sa nu depaseasca 20 de milioane, nu imi permit unul scump. Dar sa fie cat de cat ok, multimedia, gaming (deocamdata vreau sa pun sims 3 si 4), si sa editez niste videoclipuri la chitara. Cele de la Lenovo sunt bune? happy Ofer fundawinking

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Eu am un laptop HP.
nu spun sa cumperi unul de aceeasi marca. insa din cele ce mai multe probleme au dat celor ce ii cunosc sunt Asus si Acer. asa ca daca tot ai intrebat de Lenovo, desi nu au o estetica nemaipomenita, am auzit lucruri bune de aceasta marca. o nepoata de-a mea are unul, si merge excelent.

| vidii a răspuns:

Daca vrei si gaming ai putea sa te uiti la acesta
i3, 4gb ram, 1tb hdd si geforce 940m cu care te poti si juca
http://www.pcgarage.ro/......nux-black/

| Elynad a răspuns:

Cu specificarea ca si @vidii ti-a facut o recomandare foarte buna, eu iti recomand sa alegi din modelele noi cu procesor pe 14 nm. Asta ar fi o solutie desi are placa video ceva mai slabuta are pretul mai bun si, crede-ma, procesoarele din generatia a 5-a sunt foarte ok.

| KM3 a răspuns:

La Emag, zilele trecute a fost oferta la laptop-uri, pret 900 de lei, din cate stiu eu. Intereseaza-te la mai multe magaine, asteapta oferte si alege cat mai avantajos.
Leptopul Lenovo este bun happy O seara frumoasa!

| Anonimsiatat0 a răspuns:

Zic eu ca este destul de ieftin http://www.pcgarage.ro/......a-inclusa/
+ o genta inclusa

| Melania24555 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung. e foarte bun. il am eu. dar problema este ca atunci cand il cumoeri o sa fie windows 8 si e cam greu de folosit. dar poti sa ii schimbi windows-ul cu altul. eu l-am schimbat cu windows 7 ultimade si acum e minunat. functioneaza perfect. in magazine se gasesc foarte multe laptop-uri cu windows 8. acum depinde de decizia ta. succesc. imi dai funda. daca mai vrei sa imi zici ceva vorbimin particular oe chat sau vede. funda?

| mariucakitty a răspuns:

Eu am unul de la Hp... am dat 1450 de lei pe el ssi merge exceptional. are winsovs 8 preinstalat si eu mi-am pus se curand sims 3 si sims 4 si merge f. Bine
Il gasesti pe emag...transportul e gratis sau in metro