| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa pun un prieten pe facebook ca si prieten apropiat. Acel prieten ar putea vedea asta?

11 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Nu va vedea.

| Gonrax a răspuns:

Nu le primește. Dar dacă vrei să-l spionezi doar dă-i "Follow" pe profil.

| Ali1998 a răspuns (pentru Gonrax):

Da, doar ca as vrea sa-mi apara la ce fete/baieti da like si intelegi tu laughing)

| Divy a răspuns:

Mai demult nu se știa bănuiesc că e valabil și acum big grin dar dacă vrei să te remarce îl poți întreba

Crăciun fericit

| Ali1998 a răspuns (pentru Divy):

Pai ideea e ca nu vreau sa stie, vreau sa vad la cine da like-uri si chestii laughing)

| Divy a răspuns:

O.0 investighezi, spionezi îmi place te susțin happy
Mult succes!

| Ali1998 a răspuns (pentru Divy):

Multumesc laughing)

| Divy a răspuns:

Să fi sănătoasă

Mult noroc și Crăciun fericit!

| Ali1998 a răspuns (pentru Divy):

Multumesc, la fel si tie!

| Divy a răspuns:

Ok nu știu dar asta va suna ciudat.

Cu plăcere.

Mulțumesc pentru urarewinking

Cred că era mai ciudat dacă le puneam invers rolling on the floor

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu cred, succes.