| AndreeMeaw a întrebat:

Heiii..de ce nu-mi merge mess-ul pe tableta? ..adica merge dar nu se incarca contactele online..si l-am dezinstalat si re-instalat..si nu merge.straight face.dau FUNDA cui ma poate ajuta.puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Yukii987 a răspuns:

Am avut aceeasi problema ieri si alalta ieri, e problema de la yahoo propun sa il lasi ca vreme sa-si revina aplicatia si pana atunci cauta go! chat yahoo pe google play... mie dabea azi a inceput sa-mi mearga din nou...

1 răspuns:
| lixu16 a răspuns:

Ar fi bine sa spui si modelul tabletei