| anonim_4396 a întrebat:

Nu-mi merge messengerul de vreo doua saptamani. Am varianta mess. 11. Dupa ce scriu ID-ul si Parola, ma scoate. Nici macar nu se incarca deloc ( Ca si acum as da X ).
L-am dezinstalat si instalat de cateva ori. Si nimic.
Mi-am pus Mess.10. Dar nu este la fel. + ca am nevoie de niste arhive, pe care cu mess.10 nu le pot vedea.
Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Mi s'o intamplat si mie asta...thinking
Nu e nimimk grav...Cel putin la mine dureaza Foarte mult si dup aia intru.
L atine cum e?! Pur si simplu nu'ti merge?

| ALEXANDRA1356 a răspuns (pentru Stassy):

Da. cand dau Enter sa ma loghez, ma scoate afara, ca si acum as apasa ESC, sau ceva de genul. Nu se incarca deloc.

| Stassy a răspuns (pentru ALEXANDRA1356):

Hmmthinking ai un virus la messenger.Asteapta cateva zile si daca tot nu merge ei bine...ori mergi la altcineva ori chemi o persoana care sa te ajute

| Liana12 a răspuns:

Si eu patesc acelasi lucru straight face Tu ai reusit sa rezolvi puppy dog eyes?

| SebyMTS a răspuns:

Bună,

Ultimele versiuni de Yahoo Messenger sunt destul de problematice. Recomand să utilizezi messenger-ul gratuit Miranda IM în loc de Yahoo Messenger. Poate părea mai simplu, dar îşi face treaba mult mai bine. Link cu detalii despre download şi instalare: http://www.ultranetworks.ro/......alare.html