| 0xBloodyKidx0 a întrebat:

` Heiii TPU! Am şi eu o nelămurire, vreau sa filmez când desenez pe PC, am mai făcut câteva videouri, dar nu îmi merge HyperCam3. Dau clik pe el dar nu se întâmplă nimic, iar după aceea îmi apare alb hypercamul. Îmi spuneţi şi mie vă rog cum să fac să mearga din nou? Am încercat şi cu BRS screen recorder 5, dar nu ştiu unde s-au salvat videourile straight face. Mulţumesc! =]

Răspuns Câştigător
| xAkXsn a răspuns:

Mda.straight face in proportie de 70 % e de la windows...ti-as recomanda CAMSTUDIO happy o zi buna!

1 răspuns:
| RazzyFUnik a răspuns:

Recomand camtasia studio