| dakrismak a întrebat:

Hello. am nevoie de un antivirus cu firewall si antispyware bun care sa contina putine resurse. sau o combinate de antivirus+firewall+antispyware.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2011 free ori AVG 2011 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

| darrio2007 a răspuns:

AVG Anti-virus free edition 2011.

| ionutz03 a răspuns:

Norton internet securitywinking
sau norton antivirus

| LucaSmecheru a răspuns:

Incearca Avira... cred ca e bun pentru tine.

| dAMMoRIGIN a răspuns:

Malware-bytes

| aiurEah a răspuns:

Poti incerca Microsoft Security Essentials.