| anonim_4396 a întrebat:

Hello,am o problema cu laptop-ul(un Toshiba satellite a205).De cate ori conectez mufa de la adaptor la laptop se blocheaza instant si cand e conectat adaptorul nici macar nu se mai aprinde(se blocheaza la"starting windows").L-am curatat,i-am pus pasta termoconductoare, bagat windows iar si merge mai rau ca inainte.Nu se mai incinge,dar nu pot sa-l mai folosesc deloc(inainte se bloca, dadeam restart si gata). Stie cineva ce are? A patit cineva la fel?crying((sadmor de ciuda

1 răspuns:
| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

Da stii ce este? ai pus pasta doar pe procesor intra pe mess id seby_sicoe vb mai bine te ajut si merge