| Lustful a întrebat:

Hello.
Am o problema cu toate versiunile photoshop pe care vreau sa le instalez in pc.Tin sa mentionez ca am rulat photoshop cs5 portabil pe acelasi pc,acum cateva luni, si mergea perfect.A incetat insa sa mearga in timp.De fiecare data cand vreau sa deschid programul,ia crash; asta fiind momentul in care apare eroarea "photoshop cs(versiunea respectiva) has encountered a problem and needs to close."
Am incercat cu toate versiunile posibile,si intampin aceeasi problema. Daca este cineva care se pricepe la asta bine,si poate a intampinat aceeasi problema ca si mine,va rog sa-mi spuneti ce ati facut ca sa o rezolvati, sau ce as putea incerca..Multumesc.

1 răspuns:
| Grigorasbogdan a răspuns:

E posibil sa ai o problema la sistem ....asa am patit si eu cu countre strike si dupa ce mi-am reinstalat sistemul imi mergea fara nicio problema.