| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Hello! Am și eu o intrebare sper sa nu râdeți,însă nu ma pricep in domeniu. Am achizițonat un laptop acum câteva zile și imprortat pentru mine a fost ca avea deja word,power point,in fine tot pachetul office, deja instalat. Însă acum am aflat ca era instalat dar nu și activat. Ideea e ca deja am început un proiect pentru facultate care nu e terminat și se pare ca numai pot face nimic in power point ai nici in word nu pot sa scriu sa editez, absolut nimic. Iar pentru a activa toate astea trebuie sa plătesc.
Întrebarea mea este : nu exista alta cale/soluție sa pot avea word, power point etc fără sa plătesc?
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Open office, ia de aici gratis și bun, alegi lb. engleză:

https://www.openoffice.org/download/