| vgbr a întrebat:

Hello...am si eu o intrebare. Vreau sa aflu facebookul unei fete care nu este in oras cu mine si ii stiu doar prenumele si hi5ul insa pe hi5 nu are prea multe informatii. Pot folosi hi5 in vreun fel ca sa-i gasesc facebookul? mersi!

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Poooi, incearca ca de pe hi5 sa ii afli numele intreg sau email sau messenger, ceva date de contact si sa o intrebi daca are. Nu toata lumea are Facebook, si daca ii sti numele complet, mai sunt si altii cu acelasi nume asa ca trebuie sa stii mai multe date: orasul in care se afla, scoala, cum arata (daca are la poza de profil poza cu ea). Bafta!

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Scrie-i id`u la Cautarewinking.