| Madalina_6147 a întrebat:

Hello:*
Am un aparat foto Samsung S1060. L'am deschis intr'o zi si tastele stanga dreapta nu mai functionau...doar cele sus jos.
Ce credeti ca s-a intamplat? :-s

2 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Hmm nici la mine parca nu functionau. Dar carte de instructiuni nu are? Daca da poate mai tragi un ochi peste si daca nu vezi problema te duci cu el inapoi de unde l-ai cumparat. Doar e in garantie banuiesc. S-au o fi o problema mica care ti-o poate rezolva pe moment

| AleD a răspuns:

Poate ca l-ai scapat sau l-ai lovit de ceva chiar si fara sa vrei si s-a stricatthinking sau poate sau stricat cumva dintr-o anumita cauza dar pe interior. oricum daca mai e in garantie te-as sfatui sal duci inapoi la maga sa til schimbe sau repare p gratis. daca nu poate gasesti oricum p cineva care sti sal repare, desi s-ar putea sa trebuiasca sai platestiwinking