| sweet2kitty1049 a întrebat:

Hello! Daca ma iau dupa tutorialul de aici http://www.youtube.com/watch?v=XUN69bbf9h4 despre cum sa setez Wireless Network, pot sa prind wireless cu telefonul?(de fel, nu prind wireless acasa).Ma scuzati daca e ceva neclar ca nu ma prea pricep in domeniu, dar as vrea totusi sa stiu. Multumesc!:D

2 răspunsuri:
| Icar25 a răspuns:

Ceea ce face in video este un wireles network pe romana o retea intre mai multe pc-uri fara fire. Tie iti trebuie o retea wi-fi pe care om poti face configurand routerul.

| sweet2kitty1049 explică (pentru Icar25):

Si cum il configurez? (sunt pe rds)