| cristinasud a întrebat:

Hello, de cam o luna sau aproape o luna am o problema la Instagram. Nu-mi apar melodiile noi aparute, sunt doar melodii vechi.Initial,nu am acordat atentie, dar vad ca problema persista.Stie cineva ce e de facut?
Tin sa mentionez ca mi-am dezinstalat Instagram-ul de cateva ori.

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Pai in primul rand du te la setari, opreste fortat aplicatia, o dezinstalezi si instalezi din nou. Daca nu functioneaza, descarca Instagram de aici:

https://instagram.ro.aptoide.com/app?store_name=aptoide-web&app_id=55892914

E un fisier apk, nu te speria, poti sa descarci cu incredere. Intai te duci in setari, la securitate, si activezi descarcarea din surse necunoscute sau cum ai tu in telefon.

Daca nu merge nici cu asta de mai sus, descarca o versiune mai veche tot de pe Aptoide:

https://instagram.ro.aptoide.com/app?store_name=aptoide-web&app_id=55838942

Toate sunt sigure si testate de malware si alti virusi.

1 răspuns:
| Mirel4412 a răspuns:

Te-a ajutat ce ti am zis?