| highcoconut a întrebat:

Hello! Deci am o problema mica cu castile...eu am Canyon CNL-HP04J si se aude un parait destul de incet dar care ma cam deranjeaza atunci cand se aude basul la volum mai mare...Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castile, si in general orice electronic, functioneaza cel mai bine si au fiabilitate mare daca sunt folosite la jumatate din puterea totala.
Deci probabil ca daca asculti muzica tare, calitatea sunetului lasa de dorit.
Poti investi in niste casti serioase, acelea sigur vor avea claritate si sunet ireprosabil.

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Redu nivelul de bass. Căştile nu suportă probabil nivelul sau banda de frecvenţă le depăşeşte posibilităţile de redare.