| anonim_4396 a întrebat:

Hello guys happy Am incercat ieri sa-mi fac un cont HBO GO prin operatorul Vodafone, pentru ca au parteneriat. Well, dupa ce am facut contul m-a deconectat, iar la autentificare mi-a zis ca a expirat...de ce? ce sa fac? dau coronita lovee laughing))

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

"Cum pot să îmi activez contul HBO GO?
Activează serviciul HBO GO de aici;
Descarcă aplicaţia HBO GO din magazinul de aplicaţii aferent sistemului tău de operare sau accesează HBOGO.ro;
Accesează meniul Setări şi alege "Utilizator nou";
Alege din lista de furnizori "Vodafone";
Introdu numărul tău Vodafone ce are inclus opţiunea HBO GO şi accesează "Următorul pas";
Introdu o adresa de e-mail validă;
Confirmă adresa de e-mail;
Alege un nume de utilizator;
Configurează parola dorită;
Acceptă termenii şi condiţiile după care alege "Utilizator nou";
Important: Dacă întămpini dificultăti, apelează gratuit *777 Departamentul de Relaţii cu Clienţii."
https://www.vodafone.ro/....../index.htm