| Marihuanaaa a întrebat:

Hello happy Hmm, recent am incercat sa-mi schimb tema la pagina mea de Tumblr si m-am dus, desigur, la Customize, Edit HTML, dar cand am dat click pe sectiunea de Edit nu se intampla nimic. Prin urmare nu-mi mai pot schimba tema. Stiti cumva de ce se intampla acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Incearca cu alt browser sa intri pe aceeasi pagina. La fel se intampla?

| Marihuanaaa explică (pentru Danιel):

Da,multumesc. happy Eu folosesc ca si browser Chrome si nu am avut probleme cu el pana acum. Dar din cate am vazut si auzit site-ul Tumblr face cateva schimbari pe ici pe acolo.

| Marihuanaaa explică (pentru Danιel):

Merci inca o data :*!

3 răspunsuri:
| Marihuanaaa explică:

Merci inca o data :*.