| c0l0rFuLLSkY a întrebat:

Hello la toti happy! Cine imi zice si mie ce inseamna functia 3G si S40 la telefoanele mobile?

Răspuns Câştigător
| ioana_6047 a răspuns:

3g inseamna ca poti efectua apeluri video deci ai doua camere una pentru poze si una pentru 3g, iar s40 e o platforma standard Nokia care suporta java j2me, poti creea directoare in memorie etc.

3 răspunsuri:
| ytalyanu a răspuns:

3g inseamna reteaua fratilor ce tot vorbiti acolo de camere de tampenii, cand nu apare nimic esti pe gprs, ce e greu asa?

| dreamygirl a răspuns:

Eu am vandut cuiva un telefon 3g... Spunea ca il cumpara pentru. ca poate sa il foloseasca cu cartela de digi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3g e o chestie de retea adica merge mai bine cand stai pe net