| geany550 a întrebat:

Hello! ma intreb care este faza cu jailbreak pe iPhone/iPod Touch? ce e asa special cu el?

Răspuns Câştigător
| maddogg009 a răspuns:

Pai jailbreakul iti permite sa instalezi aplicatii din afara appstore iti permite sa decodezi telefonul si multe alte chestii pe care nu le poti face fara jb plus ca daca instalezi un program installous pe care il gasesti doar in cydia poti descarca orice applicatii sau jocuri full din appstore 100% gratis. happy funda?

3 răspunsuri:
| geany550 explică:

Mersi ...chiar e folositor.da eu sunt nou pe TPU si nu stiu exact carei faza cu "dau funda"...si n-am intzeles asta niciodata

| geany550 explică:

Stiu ca ti-am dat premiu nobel ala...chestia aia cu #1

| RaZzorXz a răspuns:

Pentru cultura ta generala

repoul de unde gasesti installous se numeste hackuloushee hee

te duci la source si apesi pe add, apoi scrii in casuta aia cstrike cydia.hackulo.us