| LucaMorariu a întrebat:

Stie cineva cand va aparea jailbreak pentru iPhone 4s ios6.0.1?
Am vazut ca a aparut pe iPhone 4, iPod Touch si iPad dar nimic pentru 4s.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Pentru ce vrei sa jailbreak iphone 4s? Decit sa stai asa mereu la fiecare update al IOS mai bine deblochezi telefonul defenitiv, adica factory unlock si ai terminat povestea.Cred ca nu se mai ocupa nimeni cu chestii de genul asta acum, cu jailbreak.Acum toti isi deblocheaza iphonul direct de la manufactor sau de la compania de unde l-a luat ori daca nu, apelezi la cineva caz in care platesti intre 5-15$ cum vrei.Nu trebuie sa trimiti decit IMEI si asta e tot si in 24 de ore ai telefonul deblocat defenitiv.Si poti debloca si iphone 5 si care vrei ca tot atit costa.Intra pe ebay.com si acolo o sa gasesti si nu iei teapa absolut deloc.Dar pe ebay america nu europa. Daca nu ai cont roaga pe cineva sa te ajute si o sa ai un telefon fara probleme. Apoi daca vrei sa primesti sau sa trimiti poze la fel poti seta telefonul gratis si fara sa folosesti itunes.Cu asta te pot ajuta si eu cu poze de trimis sau primit in sms.Cu jailbreak nu mai stiu pentru ca nu se mai foloseste asa ceva.Nu conteaza unde esti tot ce trebuie este IMEI si atit.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum s-a facut la iphone 4 poti incerca si la 4s