| Question95 a întrebat:

Hello! mi-am luat un telefon Nokia E5 si imi tot clipoceste in partea de jos a ecranului o imagine ca si cum as avea un mesaj necitit, desi m-am uitat si nu am niciunul. nici citit si nici necitit. u iti spuneti va rog cum as pute a face sa dispara de acolo? unde trebuie sa intru?

vreau un raspuns rapid!

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci fii atent, la mine a mers. Intra in mesaje, optiuni, mesaje sim si sterge-le pe toate. Spune-mi daca a mers. happy Funda? big grin

| oneversace a răspuns:

Dai reset codul la Nokia este 1234-0000-sau mai multe de zero