| Satisfaction a întrebat:

Hey am un telefon Samnsung C3050 si mi-a aparut sus ca am un mesaj necitit dar cand intru la mesaje nu am nici un mesaj. Am scos bateria din el de vreo 5 ori si tot nu vrea sa dispara de acolo. Ce as putea sa fac? Oare va disparea de acolo vreodata?

2 răspunsuri:
| Irinna a răspuns:

Incearca sa stergi din mesajele care le ai, se poate sa ai memoria plina la mesaje si de aia iti apare.Probabil.

| BoGhDaN a răspuns:

Este mesajul de la Cronos si eu am telefon la fel si lasa mesajul ala nu conteaza